لوازم یدکی ماشین

لوازم یدکی

لوازم یدکی

لوازم یدکی ارشیکو : ما طیف وسیعی از قطعات یدکی خودرو های سواری را داریم مناسب برای همه خودرو های خارجی و داخلی که در بازار کشور وجود دارند.

برای اینکه در رانندگی احساس  راحتی بیشتری داشته باشید، ایمن و پویایی به لوازم جلوبندی و قطعات یدکی با کیفیت بالا و به شدت تست شده آرشیکو اعتماد کنید.

ما کاملا از مشخصات کاملا استاندارد و دقیق هر خودرو پیوری می کنیم تا مطمئن سازیم مشتریان گرامی خودمان را از مناسب بودن قطعات یدکی خود.

در دسترس بودن همیشه ما و تولید و ذخیره سازی بالا و تحویل آنی قطعات ایمنی برنامه ریزی مطلوب را برای مشتریان کلی و جزئی خود در سراسر کشور تضمین می کنیم.

مشتریان ثابت ما نزدیک به دو دهه است که لوازم یدکی جلوبندی مورد نیاز خود را از تولیدی آرشیکو تهیه می کنند آن ها به سادگی و با یک تماس می توانند قطعات خود را با سرعت بالا از ما تحویل بگیرند.

حتی برای مشتریان عزیزی که قطعات تکی و جزئی می خواهند نیز همین گونه است لوازم یدکی درست زمانی که مشتریان به آنها نیاز دارند در دسترس آن ها خواهد بود.

لوازم یدکی خودرو

در ادامه این مقاله به توضیحاتی درباره لوازم یدکی می پردازیم

این موضوعاتی که در ادامه توضیح داده می شود با معیار های اروپا می باشد. قطعا می دانید که در کشور ما همه چیز فرق می کند.

قطعات یدکی قطعاتی هستند که جایگزین اجزای معیوب یا فرسوده قبلی می شوند.

لوازم یدکی قطعات قابل تعویض هستند که در موجودی نگهداری می شوند و برای تعمیر یا تعویض قطعات خراب استفاده می شوند. قطعات یدکی یکی از ویژگی های مهم مهندسی و مدیریت زنجیره تامین است که اغلب شامل سیستم های مدیریت قطعات یدکی اختصاصی است.

قطعات یدکی را می توان در داخل کشور تولید کرد یا از تامین کنندگان متخصص مانند گروه ارشیکو خریداری کرد

قطعات یدکی اصلی توسط تولید کننده محصول به فروش می رسد

این ها معمولا عملکرد یکسانی را انجام می دهند اما می توانند با اصل متفاوت باشند.

لوازم یدکی که سازنده می تواند ثابت کند که از نظر ساخت و ساز و کارکرد آن ها با تولیدکننده اصلی یکسان است قطعات هویتی نیز نامیده می شود. آن ها از هر نظر با نسخه اصلی یکسان هستند اما با نام دیگری فروخته می شوند کیفیت این لوازم جلوبندی یدکی حائز اهمیت است.

بیشتر تولیدکنندگان استفاده از قطعات یدکی اصلی را تبلیغ می کنند. این به تولید کننده اجازه می دهد تا معیار های کیفیت را مشخص کند و همچنین از فروش سود می برد.

برخی انجمن های شرکت های مستقل از تولیدکنندگان مانند انجمن کیفیت شرکت های تعمیر موتور از اعضای خود می خواهند که از قطعات یدکی یا قطعات شناسایی اصلی استفاده کنند.

اگر قطعاتی از شرکت های دیگر به جای قطعات اصلی نصب شده اند تولید کنندگان تهدید به از دست دادن یا محدودیت مطالبات گارانتی می کنند.

با این حال همیشه احکام دادگاه وجود دارد که در موارد جداگانه با این امر مغایرت دارد. اگر قطعه ای در طول دوره ضمانت قانونی خراب شود، تولید کننده معمولا باید قطعه جایگزین رایگان را در زمان معقول و معمولا برای نصب رایگان اما حمل رایگان ارائه ندهد.

این که ایا سازنده مجبور است لوازم یدکی و لوازم جلوبندی را به صورت رایگان تحویل دهد در اسناد ضمیمه با استفاده مورد نظر تنظیم می شود اگر دستگاه کار نکرده یا به درستی استفاده نشده است کاربر باید هزینه قطعات یدکی را خودش متحمل شود.

پس از دوره گارانتی این ادعا اعمال نمی شود و کاربر باید قسمت جایگزین را با هزینه خود خریداری کند. با نصب لوازم یدکی اصلی بسیاری از تولیدکنندگان از تاریخ نصب به عنوان مشوق خرید ویژه ضمانت جدید و اضافی را بر روی قطعه جدید می دهند.

برای موفقیت در بازار محصولات فنی پیچیده به عنوان مثال وسایل نقلیه، دستگاه های الکترونیکی، ماشین آلات و غیره) نه تنها به طراحی موفق و داده های فنی خوب نیاز داست  بلکه به عرضه خوب لوازم یدکی نیز نیاز می باشد.

به عنوان بخشی از ملاحظات اقتصادی خریدار ممکن است محصول گران تری را انتخاب کند اگر معتقد باشد یا مطمئن باشد که قطعات یدکی در صورت لزوم به سرعت در دسترس خواهند بود. زیرا هزینه های خرابی بالا اغلب با قیمت خرید پایین تر نامتناسب است

در مهندسی مکانیک غیر معمول نیست که در قراردادها تصریح شود که نقاشی یا مجموعه ای کامل از نقاشی ها برای تولید داخلی قطعات یدکی نیز خریداری شود.

سازنده چنین دستگاهی موافقت می کند و نه تنها نقشه بلکه اطلاعات مهمی برای ساخت صحیح مانند مواد، حرارت و عملیات سطحی ارائه می دهد. این قطعات یدکی ممکن است فقط برای استفاده شخصی تولید شوند.

فروش به اشخاص ثالث معمولا فقط با هزینه مجوز مربوط مجاز است که تیم تولیدی لوازم جلوبندی یدکی ارشیکو دارا همه مجوزات لازم است.

تولید کنندگان قطعات یدکی اغلب را برای محصولات خود مدت تضمین تعیین می کنند.

ضمانت ها اغلب بر قیمت بالاتر محصول تاثیر می گذارند اما این گونه است که آن ها محصولات مارک دار را از محصولات بدون نام متمایز می کنند. البته این را بگوییم در محصولات ارشیکو افزایش قیمت برای گارانتی نداریم، گارانتی وظیفه خود و با آن کیفیت لوازم یدکی تولیدی خود را به نمایش می گذاریم.

برای قطعات یدکی گران قیمت اغلب قسمت تعویض به منظور به حداقل رساندن هزینه تعمیر ارائه می شود.

خریداران ماشین الات پیچیده اغلب لیستی از قطعات سایش را از تولید کننده با طول عمر مورد انتظار درخواست می کنند تا به توان این قطعات را در زمان مناسب خریداری و در انبار خود شرکت در زمان معین نگهداری کرد.

اجزای طراحی  طبق قوانین فعلی در آلمان به عنوان مثال گلگیر یا کاپوت بدنه خودرو توسط شرکت های ثالث کپی نمی شود تولید کننده به دلیل ارزش خلاقانه بالای بدنه خودرو از این قسمت محافظت ویژه ای می کند.

حتی تامین کننده سازنده خودرو که قطعات اصلی را برای بدنه اصلی تولید می کند مجاز به فروش این قطعات بدون رضایت سازنده خودرو (به اصطلاح OEM) نیست.

برای انجام این کار او باید مجوز از سازنده خودرو را بگیرد که البته باعث گران شدن این لوازم یدکی می شود. کمیسیون اتحادیه اروپا می خواهد این واقعیت را به نفع مصرف کننده تغییر دهد اما این امر با مخالفت شدید تولید کنندگان خودرو روبرو شده است.

طراحی قیمت بهینه قطعات یدکی یک هنر محاسباتی است. تولیدکنندگان اغلب می خواهند حاشیه سود محصولات خود را از طریق قیمت قطعات یدکی افزایش دهند

اگر قطعات و لوازم جلوبندی بسیار گران هستند و نمی توان آن ها را به اندازه کافی با ثبت اختراع یا حفاظت از طراحی محافظت کرد یک بازار پر سود برای اشخاص ثالث به سرعت ظاهر می شود.

در عملیات های نظامی نیز تعویض لوازم یدکی خودرو های نظامی به طور قابل توجهی می تواند در موفقیت عملیات ها تاثیر گذار باشد البته این بخش عملیات های نظامی یک توضیح اضافه می باشد. در دسترس بودن قطعات عوامل مهمی در موفقیت عملیات نظامی است.

هزینه داشتن قطعات قابل سرویس در موجودی می تواند بسیار زیاد باشد زیرا اقلامی که مستعد خرابی هستند ممکن است بارها از موجودی مطالبه شود و برای جلوگیری از اتمام به سطوح قابل توجهی از موجودی نیاز دارد. برای برنامه های نظامی هزینه موجودی اضافی می تواند بخش قابل توجهی از هزینه خرید باشد.

لوازم یدکی اتومبیل

لوازم یدکی و لوازم جلوبندی خودرو

استفاده از ماشین شخصی به شما استقلال از شرایط بیرونی می بخشد و این فرصت را می دهد که روز خود را دقیقا همانطور که می خواهید برنامه ریزی کنید.

به دلیل عوامل خارجی عجله ای برای از دست دادن حمل و نقل شهری و حتی دیر کردن در محل کار ندارید.

با داشتن یک خودرو شخصی احساس آزادی می کنید و این توانایی را خواهید داشت که هر طور که می خواهید به سفرهای تجاری و تفریحی بپردازید.

همه این دلایل تاثیر زیادی بر تعداد وسایل نقلیه در جاده ها دارد. از جمله آنها می توان به خودرو های سواری،کامیون ها،اتوبوس ها و … اشاره کرد.

توجه به این نکته در سال 1986 تنها 500 میلیون خودرو در کل جهان وجود داشت و در سال 2010 تعداد آنها به 1 میلیارد خودرو افزایش یافت. بر اساس تحقیقات انجام شده تعداد فعلی به 1.7 میلیارد نفر افزایش می یابد.

به همین دلیل است که لوازم جلوبندی و یدکی خودرو در بین دارندگان خودرو تقاضا بالایی دارد خب قطعا این دو موضوع با هم رابطه مستقیمی دارند هر چه تعداد اتومبیل ها بیشتر شوند تقاضا تولید لوازم یدکی هم بیشتر خواهد شد.

ارشیکو یک تولید کننده با سابقه در ایران است که هدف آن ارائه و تولید قطعات، لوازم جلوبندی و لوازم یدکی با کیفیت و با قیمتی مناسب و تحویل سریع است.

ما تامین کننده لوازم یدکی خصوصا لوازم جلوبندی خودرو هستیم. هر مدل آن، ما سفارش تولید را نیز می پذیریم و آن را با قیمتی مناسب تولید می کنیم و آماده تحویل می کنیم.

آرشیکو همانطور که بالا تر گفتیم فروش تکی و جزئی برای مشتریانی که می خواهند مستقیم از تولید کننده

قطعات یدکی جلوبندی مورد نیاز خود را تامین کنند و بدون واسط با قیمتی مطلوب تر تهیه کنند،نیز دارد.

یادمان باشد برای اینکه بتوانیم در آسایش همیشگی از اتومبیل خود استفاده کنیم باید به آن رسیدگی کنیم و تامین لوازم یدمی با کیفیت یکی از آن رسیدگی ها می باشد و هم از هزینه اضافی در آینده جلوگیری می کند و هم بهبود عملکرد خودرو شما را بالا می برد.

نه تنها در مسائل وسایل نقلیه بلکه در هر سیستمی کیفیت در روند کار کرد آن نقش بسیار مهمی دارد قطعا این را می دانید که در هر سیستمی اگر بهترین اجزا را داشته باشد عملکردی بسیار بهتری خواهد داشت که این چیز وسایل نقلیه را نیز در بر می گیرد.

توضیحاتی در ادامه درباره آن صحبت می کنیم توضیحاتی کلی درباره لوازم یدکی و لوازم جلوبندی است.

طبقه بندی قطعات یدکی

در تدارکات قطعات یدکی را می توان به طور کلی به دو گروه قابل تعمیر و مواد مصرفی طبقه بندی کرد.

از نظر اقتصادی بین هزینه سفارش قطعه جایگزین و هزینه تعمیر قطعه خراب یک مبادله وجود دارد.

وقتی هزینه تعمیر درصد قابل توجهی از هزینه تعویض می شود صرفا سفارش قطعه جایگزین از نظر اقتصادی مطلوب می شود.

لوازم یدکی قابل تعمیر قطعاتی هستند که معمولا به دلیل در نظر گرفتن هزینه تعمیر ارزش تعمیر دارند.

تعمیرات معمولا بجای آن که هزینه تعویض کامل محصول نهایی را متحمل شوند، به گونه ای طراحی شده اند که با داشتن مدولار بودن نگهداری مقرون به صرفه تری را امکان پذیر سازند.

این اجازه می دهد تا اجزا به راحتی حذف، تعمیر و جایگزین شوند و جایگزینی ارزان تر را امکان پذیر می کند.

لوازم یدکی و لوازم جلوبندی که برای حمایت از محکومیت قطعات قابل تعمیر مورد نیاز است به عنوان قطعات پر کردن مجدد شناخته می شوند.

استخر گردان مجموعه ای از موجودی قطعات یدکی قابل تعمیر است که برای انجام تعمیرات متعدد به طور همزمان کنار گذاشته شده است که می تواند برای به حداقل رساندن شرایط ذخیره برای اقلام قابل تعمیر استفاده شود.

قطعاتی که قابل تعمیر نیستند قطعات مصرفی محسوب می شوند. قطعات مصرفی معمولا وقتی خراب می گردند، حذف می شوند و لوازم جلوبندی یدکی جدید جایگزین آن ها می شوند.

از آنجا که مواد مصرفی هزینه کمتری دارند و حجم بیشتری دارند می توان با سفارش در اندازه های بزرگ به اصطلاح مقدار سفارش اقتصادی مقرون به صرفه بودن پیدا کرد.

هیچ قانونی در اتحادیه اروپا وجود ندارد که بیان کند لوازم یدکی باید در هر بازه زمانی معینی در دسترس باشند اما برخی از انجمن های تجاری از اعضای خود می خواهند اطمینان حاصل کنند که محصولات بی فایده نیستند زیرا قطعات یدکی در دسترس نیستند.

از منظر تدارکات مدلی از چرخه عمر قطعات در زنجیره تامین قابل توسعه است. این مدل که چرخه تعمیر نامیده می شود شامل قطعات کاربردی مورد استفاده اپراتور های تجهیزات و کل توالی تامین کنندگان یا ارائه دهندگان تعمیرات است که موجودی قطعات عملکردی را چه با تولید و چه با تعمیر در صورت خرابی پر می کند. در نهایت این دنباله با سازنده به پایان می رسد.

این نوع مدل اجازه می دهد تا خواسته های یک سیستم تامین در نهایت قابلیت اطمینان عملکردی آن ها را داشته باشد که به تجزیه و تحلیل پویایی سیستم تامین به ویژه لوازم یدکی می پردازد.

صنعتی شدن شاهد رشد گسترده شرکت های تولیدی تجاری مانند صنعت خودرو بوده است

لوازم یدکی خودرو ها گاهی اوقات می توانند یک سوراخ بزرگ در کیف پول شما ایجاد کنند اما قطعات فرسوده پس از چند سال به ناچار باید تعمیر یا تعویض شوند و این می تواند گران باشد اما با تهیه لوازم جلوبندی و لوازم یدکی از تولیدی ارشیکو این هزینه اصلا گران نخواهد بود زیرا خرید کاملا مستقیم از یک تولید کننده با کیفیت است

و آن سوراخ کیف پول شما بسیار بسیار کوچک خواهد بود به شکلی که اصلا به چشم شما نخواهد آمد، قطعات یدکی شما نیازی به گران بودن ندارند. در حقیقت  شما می توانید قطعات مقرون به صرفه با کیفیت بالا برای خودرو های خارجی و داخلی خود از تیم ارشیکو تهیه کنید.

ما قطعات بسیار بسیار زیادی در چرخه تولید خود داریم که شما می توانید با مراجعه به لیست محصولات یدکی تولیدی آرشیکو از لوازم یدکی تولیدی ارشیکو با خبر شوید.

کیفیت قطعات یدکی و لوازم جلوبندی ما را ضمانت بلند مدتی که برای محصولات خود در نظر گرفتیم نشان می دهد، گارانتی تعویضی که بی شک در ایران کم نظیر است.

لوازم یدکی آرشیکو

تیم تولیدی ارشیکو

ما دائم در تلاش هستیم برای سهولت حال مشتریان خود خرید راحتی برای صاحبان خودرو و فروشندگان قطعات یدکی ایجاد کنیم.

مشتریان فرصت خرید آسان و سفارش و تحویل فاکتور قطعات خودرو را دارند آن هم با یک تماس بسیار ساده.

لیست قطعات تولیدی ما در صفحه اول سایت موجود است و همینطور لیست قیمت لوازم جلوبندی و قطعات یدکی را تیم پشتیبانی و فروش ما می توانند به سرعت واتساپ برای شما ارسال کنند.

پوشش دهی بالا منظورمان در تولید قطعات است در بازار نقش مهمی را ایفا می کند. ما به طور مداوم به قطعات و لوازم تولیدی خود می افزاییم. البته در حال حاضر لیست تولید بلند بالایی دارا هستیم 😉

تیم IT ما تلاش کرده سایتی روان و سازگار با همه پلتفرم ها ایجاد کنند تا بازدیدکنندگان ما بتوانند لوازم یدکی خودرو را از رایانه شخصی،لپ تاپ و یا تلفن هوشمند خود مشاهده و سفارش دهند. ردیاب

هدف ما ارائه گسترده ترین لوازم یدکی در سراسر ایران به مشتریان گارمی خود و تحویل آن ها در کوتاه ترین زمان ممکن است در هر نقطه از این کشور بزرگ به منظور برآوردن تقاضاهای بازار در حال تغییر همانطور که ذکر شد

ما دائما سبد محصولات خود را گسترش می دهیم و زیر ساخت های خود و همچنین فرایند های تدارکات و فروش خود را بهبود می بخشیم.

ست لوازم جلوبندی کامل زانتیا

 

قطعا با یک بار سفارش دادن و همکاری با ما مشتری ثابت ما برای مدت طولانی خواهید بود ما خدمات پس از فروش قوی و ضمانت پس فروش نیز دارا هستیم.

اگر هنوز در یافتن قطعات مناسب به کمک نیاز دارید تیم متخصصان ما با خوشحالی به شما در انتخاب لوازم یدکی و لوازم جلوبندی مناسب کمک خواهند کرد.

شما خیلی خیلی ساده می توانید از مشاوران ما کمک بگیرید و اگر همچنان سوالی ذهن شما را درگیر کرده را می توانید با آن ها در میان بگذارید.

لوازم جلوبندی 206

لوازم جلوبندی پراید

لوازم جلوبندی ال 90

لوازم جلوبندی 405

لوازم جلوبندی سمند

 

 

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *