لوازم جلوبندی رنو مگان

لوازم جلوبندی رنو مگان

لوازم جلوبندی رنو مگان را می توانید با یک تماس ساده به صورت تکی و عمده با قیمتی بسیار مطلوب از تولیدی ارشیکو تهیه کنید. خرید به این علت که مستقیم می باشد از خود تولیدی بسیار پایین تر از قیمت بازار است.

کیفیت لوازم جلوبندی رنو مگان و دیگر لوازم یدکی ما بالا است زیرا مواد اولیه با کیفیتی استفاده می کنیم. لوازم جلوبندی و لوازم یدکی خودرو ارشیکو یک سال و نیم گارانتی تعویض دارند.

این ضمانت نشان از آن دارد ما از کیفیت بالای محصول خود اطمینان کامل داریم، خرید بدون واسط از سایت ارشیکو از تولیدی ارشیکو

لوازم جلوبندی رنو مگان یدکی

لوازم جلوبندی رنو مگان و توضحیات این ماشین

در مقاله قبلی ما به ابتدای تولید و نسل های خودرو رنو مگان فرانسوی پرداختیم و ادامه مقاله را با ادامه همان موضوع پیش خواهیم برد.

توسعه x64 در آغاز سال 1990 آغاز شد با اولین طرح های برنامه X64 که در شش ماه اول سال 1990 ترسیم شد. خیلی سریع چندین موضوع مشخص شد و تا سپتامبر 1990 به چهار مدل در مقیاس کوچک (1/5) تبدیل شد.

در ژوئن 1993 رنو ابزار تولید X64 را خریداری کرد که اولین واحد آزمایشی در کارخانه Douai در اکتبر 1994 مونتاژ شد و واحد های پیش تولید از دسامبر 1994 تا اواسط سال 1995 ساخته شدند.

مگان نسل اول در سپتامبر 1995 در نمایشگاه خودرو فرانکفورت به عنوان جایگزینی برای رنو 19 رونمایی شد. این خودرو اساسا پوسته ای از مدل قبلی خود بود و کف، موتور ها، جعبه دنده ها و طراحی شاسی مدل 19 را به همراه داشت.

مگان با بر گرفتن نام خود از یک خودرو مفهومی رنو که در سال 1988 نشان داده شد تم استایل شرکتی جدیدی را که توسط پاتریک لو کوئمنت در لاگونا معرفی شده بود، توسعه داد.

مانند 19 و 11 قبل از آن، مگان در کارخانه دوآی رنو در شمال فرانسه از جولای 1995 و در کارخانه اسپانیایی پالنسیا تولید شد. عرضه در بازار در 15 نوامبر 1995 در فرانسه و 15 دسامبر 1995 برای کوپه آغاز شد. فروش در بریتانیا در آوریل 1996 آغاز شد.

برای این که سواری خوبی از این اتومبیل بگیریم باید لوازم جلوبندی رنو مگان با کیفیتی تهیه کنیم.

قطعات یدکی ماشین ارشیکو

تولیدی ارشیکو

موضوع درباره این خودرو بسیار بسیار زیاد است اما بحث اصلی ما لوازم جلوبندی رنو مگان و دیگر لوازم یدکی این خودرو است.

تیم تولیدی ارشیکو در زمینه تولید لوازم جلوبندی و یدکی خودرو 20 سال سابقه دارا است. ردیاب

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.