بررسی تولید قطعات یدکی ارشیکو

بررسی تولید قطعات یدکی

بررسی تولید قطعات یدکی

در این بلاگ به بررسی تولید قطعات یدکی در برخی از کشور ها نظیر هند در دو بخش و مقاله می پردازیم.

کشور هندوستان به سرعت در حال تبدیل شدن به یک قطب جهانی برای تامین قطعات خودرو است.

صنعت قطعات یدکی و پس از فروش خودرو تقریبا هفت درصد از تولید ناخالص داخلی هند را شامل می شود و 19 میلیون نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کار می کند.بسیار عدد قابل توجهی است در بررسی تولید قطعات یدکی

این صنعت قطعات خودرو 25.6 درصد به تولید ناخالص داخلی و 3.8 درصد به تولید ناخالص داخلی کشور کمک می کند و اشتغال غیر مستقیم را برای 1.5 میلیون نفر ثابت می کند.

زوایای مختلفی وجود دارد که بر رشد بازار جهانی تولید قطعات خودرو تاثیر می گذارد.عواملی مثل افزایش تقاضا برای باتری های با چگالی انرژی بالا،تولید لنت های ترمز

با کاهش سطح مس و فلزات سنگین،گرایش روز افزون به محصولات با تکنولوژی پیشرفته،دامنه وسیع تری برای پمپ ها با توجه به جذب تکنولوژی بالا،گسترش و همکاری بین تولیدکنندگان برای افزایش دسترسی به بازار،افزایش تولید خودرو،افزایش تقاضا برای باتری های لیتیوم و افزایش تولید خودرو و پارک خودرو باعث رشد بازار جهانی تولید قطعات خودرو می شود.

بررسی تولید قطعات یدکی خودرو

بررسی تولید قطعات یدکی توسط آرشیکو

از انتظارات دور نیست که هندوستان چهارمین تولید کننده بزرگ خودرو در جهان پس از چین،آمریکا و ژاپن شود.

و همچنین انتظار می رود صنعت قطعات خودرو هند تا سال 2025 سومین صنعت بزرگ جهان شود.

طبق بررسی تولید قطعات یدکی سریعترین رشد اقتصادی بزرگ در جهان با نرخ رشد تولید ناخالص داخلی انتظار می رود جمعیت در حال رشد و طبقه متوسط ​​رو به رشد محرک اصلی تقاضا باشند.

رشد تولید کنندگان جهانی تجهیزات اصلی OEM از هند و افزایش بومی شدن تولیدکنندگان جهانی این کشور را به یک پایگاه طراحی و تولید ترجیحی تبدیل می کند.

صنعت تولید قطعات یدکی خودرو سازی هند در حال شکوفایی شاخه های خود در سراسر جهان است

و در آستانه پیروزی در رقابت جهانی است.ستون فقرات این صنعت تامین کنندگان قطعات و لوازم جانبی خودرو است که همچنین یک بخش صنعتی منحصر به فرد است.

بررسی تولید قطعات یدکی و جمع اوری اطلاعات مقداری ما را به جست و جو مجبور کرده است تا مقالات به روز برای ارشیکو تهیه کنیم.

تولید لوازم جلوبندی و یدکی ارشیکو

در ایران تیم ارشیکو بررسی تولید قطعات یدکی ارشیکو می کوشید لوازم و قطعات با کیفیت و استاندارد در سطح جهانی ارائه دهد که سیستم و کشور ما در این صنعت با دیگر کشور ها رقابت کند.

ادامه این مقاله در بخش دوم بررسی تولیدی قطعات ماشین می باشد

برای خرید ردیاب می توانید به سایت جیپیران مراجعه کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.